Jakie są możliwości sprzedaży w internecie?

Metod sprzedaży w internecie jest bardzo dużo są to m.in. portale aukcyjne, portale ogłoszeniowe, media społecznościowe oraz różnego rodzaju platformy sprzedażowy dzięki którym możemy sprzedawać swoje produkty w internecie. Kolejną metodą sprzedaży jest własny sklep internetowy.

Czy warto założyć własny sklep internetowy?

Większość portali sprzedażowych w internecie pobiera opłatę lub prowizję od sprzedaży dlatego coraz więcej firm decyduje się założyć własny sklep internetowy. Posiadając swój sklep nie musimy nikomu płacić prowizji – jesteśmy niezależni. Dlatego warto pomyśleć o założeniu własnego sklepu www.

Jaką wybrać platformę pod sklep www?

Chcąc rozpocząć sprzedaż w internecie musimy zdecydować się na którąś z platform sklepowych. Mamy tu bardzo dużo możliwości ale która opcja jest najlepsza? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Abonamentowe sklepy internetowe

Jest wiele firm które oferują abonamentowe sklepy www – kilkoma kliknięciami zakładasz sobie sklep i co miesiąc płacisz określoną kwotę. Są różne pakiety które oferują różne funkcjonalności. Niestety takie platformy mają różnego rodzaju ograniczenia i jeśli postanowisz, że chcesz wdrożyć w swoim sklepie nową funkcjonalność to jesteś uzależniony od firmy w której masz sklep www. Jeśli dana firma nie ma w ofercie danej funkcjonalności to nie będziesz w stanie jej wdrożyć. Dodatkowym minusem jest miesięczna opłata która w każdej chwili może wzrosnąć…

Własny sklep internetowy

Najlepszy rozwiązaniem jest stworzenie własnego sklepu internetowego. Szukasz wykonawcy sklepu www, ustalasz z nim jak dokładnie ma wyglądać sklep internetowy – on go dla Ciebie tworzy i płacisz mu jednorazową opłatę. Nie musisz nikomu płacić żadnych abonamentów… Jedyną opłatą będzie serwer i domena ale są to bardzo niskie koszty w porównaniu z abonamentową opłatą za sklep internetowy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja 50%

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.