Katalog stron www – Miss Bee

Katalog stron internetowych został reaktywowany po chwili przerwy w działaniu. Nasz katalog stron działa od 2008 roku. Po jednym dniu przerwy w działaniu katalogu wznowiliśmy jego funkcjonowanie od nowa. Jesteśmy nowym właścicielem katalogu stron Miss Bee – nasza baza stron jest budowana od nowa dlatego nie jesteśmy zaspamowanym katalogiem stron! Nasz Spam Score wynosi równe 0!

Czy warto dodać stronę do katalogu Miss Bee?

Odpowiedź jest prosta: TAK – Warto dodać stronę do katalogu Miss Bee! Jeśli chcesz zdobyć wartościowe back linki do swojej strony to nawet się nie zastanawiaj tylko od razu dodaj swoją stronę internetową do naszego katalogu stron www.

Jak już wyżej pisaliśmy: nasz katalog nie jest zaspamowany, ograniczyliśmy dodawanie darmowych wpisów (wymagana wpłata min. 2.49zł) aby w naszym katalogu nie znajdowały się „śmieciowe strony www”. Naszą działalność rozpoczęliśmy z Page Rank – 3 i od samego początku pracujemy nad tym aby był jak najwyższy.

Dbamy również o to aby nasza strona miała wysoki wynik Google Page Speed i była jak najbardziej atrakcyjna dla wyszukiwarki Google. Ponadto nasz katalog firm nie działa na jednym ze skryptów na których działa 90% katalogów stron w Polsce.

Jak dodać wpis do katalogu stron www

Aby dodać stronę do naszego katalogu stron internetowych, musisz w pierwszej kolejności kliknąć przycisk „Dodaj ogłoszenie” na stronie głównej:

 

Następnie zaloguj się lub załóż konto:

 

Po zalogowaniu wybierz kategorię a następnie podkategorię do której chcesz dodać swoją stronę internetową:

 

Następnie wybierz pakiet który Cie interesuje. W przypadku pakietu White za 2.49zł będziesz musiał umieścić link do naszego katalogu na swojej stronie www.

 

Następnie wypełnij formularz dodania wpisu a w kolejnym kroku formularz płatności. Na końcu wybierz metodę płatności która Cie interesuje i opłać zamówienie.

Po opłaceniu zamówienia sprawdzimy Twoją stronę w ciągu 24h.

O czym należy pamiętać podczas dodawania strony do katalogu

Podczas dodawania swojej strony do katalogu stron www należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim musimy utworzyć unikalny tytuł oraz opis. Tekst w opisie musi być napisany specjalnie pod wpis w danym katalogu, tekst nie może być skopiowany z innej strony bądź katalogu ponieważ wtedy Google uzna to za duplikację treści i taki wpis nie będzie wartościowy. Pamiętaj też o tym aby w opisie strony użyć słowa kluczowe na których Ci najbardziej zależy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja 50%

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.